چین دستگاه پوشش خلاء PVD سازنده

PVD از محیط زیست محافظت می کند ، سیاره آبی را نجات می دهد.

Royal Technology VACUUM DEPOSITION MACHINE تولید کننده ماشین آلات.
---- استاندارد سازی ، دقیق ، پایدار سازی


اخبار

December 11, 2017

گزارش پیش بینی بازاریابی تجهیزات جوشکاری برای 5 سال آینده

بازار جهانی رشد، پیش بینی و تجزیه و تحلیل تجهیزات پکیج از سال 2016 تا سال 2021

چشم انداز 2016-2021 تجهیزات تجهیزات جوشکاری جهانی، براساس سنتز، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات مربوط به بازار جهانی تجهیزات جوشکاری جمع آوری شده از منابع تخصصی تهیه شده است.

این گزارش تجزیه و تحلیل دقیق بازار جهانی تجهیزات تجهیزات زباله را از 2011 تا 2016 ارائه می دهد و پیش بینی های بازار (2016-2021) را براساس منطقه / کشور و زیرمجموعه ها ارائه می دهد. این روند اصلی فن آوری و بازار در بازار تجهیزات پوشش خلاء را پوشش می دهد و بیشتر تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر عرضه / تقاضا برای تجهیزات پوشش خلاء و فرصت ها / چالش های شرکت کنندگان در صنعت را پوشش می دهد. همچنین به عنوان یک ابزار ضروری برای شرکت های فعال در سراسر زنجیره ارزش و به تازه واردان با آنها را قادر به بهره برداری از فرصت ها و ایجاد استراتژی های تجاری عمل می کند.

یک سیستم پوشش خلاء نازک یک کت نازک بر روی شی را در یک اتاق خلاء قرار می دهد. اگر چه ضخامت فیلم از محصول به محصول متفاوت است، متوسط ​​0.1 تا چند میکرومتر است که از فویل آلومینیوم برای استفاده خانگی (چندین میکرومتر) نازک تر است. با استفاده از روش های فیزیکی و شیمیایی با استفاده از روش خلاء و فیزیکی، پوشش های خلاء را پوشش می دهد تا غشای نازک را در سطح مواد جامد (به نام مواد پایه، تخته پایه یا بستر) مانند شیشه، فلز، سرامیک، پلاستیک و مواد آلی. لایه پوشش معمولا مواد مانند فلزات، آلیاژها و ترکیبات را جذب می کند که مواد پایه برخی از آنها را تأمین می کند، مانند حفاظت تابش، انتقال، هدایت، نفوذپذیری، عایق، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر اکسیداسیون و تزیین. این فرآیند یک روش برای دستیابی به اهداف سودمند فنی و اقتصادی است، هدف از جمله بهبود کیفیت محصول، حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در انرژی، گسترش زندگی محصول و بهبود خواص اصلی است.

گزارش شورای همکاری خلیج فارس، چشم انداز 2016-2021 بازار تجهیزات تجهیزات جوشکاری جهانی، براساس سنتز، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات مربوط به بازار جهانی تجهیزات پوشش جوشکاری، جمع آوری شده از منابع تخصصی تهیه شده است. این گزارش، پیشرفت های تکنولوژیکی کلیدی در زمان های اخیر و پروفیل هایی را که منجر به بازاریابی در بازار می شوند، بررسی می کند و استراتژی های کلیدی آنها را تحلیل می کند.

این گزارش تجزیه و تحلیل جامع جداگانه را برای آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا و سایر نقاط جهان فراهم می کند. در این بخش چشم انداز رقابت جهانی و الگوی عرضه و تقاضا از صنعت تجهیزات خلاء پوشش داده شده است.

منبع توسط SVC، منتشر شده در 07 ژوئیه 2016

اطلاعات تماس